Wczytuję dane...

Odkrycia i Emocje. Nazywam Rozumiem Wyrażam Gry terapeutyczne 2 szt.

Model:  2274
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
14 szt.
329,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Zestaw 2 terapeutycznych gier psychologicznych:

  • Emocje. Nazywam. Rozumiem. Wyrażam.

Gry w swobodny sposób w konwencji zabawy skłaniają uczestników do refleksji nad wewnętrznymi przeżyciami. Pomagają w rozpoznaniu i uświadomieniu sobie przeżywanych emocji, a także przekonań poznawczych. Sprawdzą się podczas indywidualnych zajęć z psychologiem a także w grupie dzieci. Gra przyczynia się do rozwoju komunikacji, nawiązywania dobrych relacji oraz pomaga w nauce wyrażania emocji.

Wymiary pudełka: 280 x 280 x 30 mm.

Bez ograniczeń wiekowych

  • Odkrycia - poznać i zrozumieć siebie

Gra pomaga w rozpoznaniu przeżywanych emocji, myśli i uczuć. Może stać się punktem wyjścia do rozmowy na temat zmiany dotychczasowych wzorów zachowań czy negatywnych przekonań. Pomaga dzieciom jak i dorosłym wyrażać swoje uczucia. Przyczynia się do pozytywnej zmiany w zachowaniu i relacjach z innymi.

Gry posłużą w profilaktyce psychologicznej trudności emocjonalnych u dzieci i młodzieży. Coraz częściej dzieci i nastolatki chorują na depresję. Rozmowy psychologiczne prowadzone w szkołach, poradniach, a także w domach rodzinnych dziecka, pomogą im uświadomić sobie własne emocje, zrozumieć swoje uczucia i poradzić sobie ze stanami smutku, złości, czy agresji u dziecka czy nastolatka.

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...