Wczytuję dane...

Bujak wpinaczkowy Przygoda

Model:  2272/12239
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
20 szt.
997,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Wspinaczka, huśtawka i zjeżdżania w jednym.

Ta drewniana drabinka jest wielofunkcyjna i oferuje wiele możliwości kreatywnej zabawy i wspierania zdolności motorycznych.

Kształt i forma zabawki pasuje do jej funkcji: czy to jako łuk, tunel, zjeżdżalnia, most, czy też odwrócona do góry nogami huśtawka lub równoważnia - możliwości zabawy nią są nieograniczone. I to co jest bardzo praktyczne: po zakończeniu zabawy trójkąt można schować w sposób oszczędzający miejsce! Dzięki identycznemu systemowi montażu można go idealnie połączyć ze ścianką wspinaczkową Przygoda.
Może być używany pojedynczo lub jako część kreatywnego toru przeszkód złożonego z zabawek do ćwiczeń z linii produktów Przygoda. Ta huśtawka robi wrażenie nie tylko jako zabawka do wspinania i ćwiczeń, ale może być również wykorzystana do budowy fortów lub postawiona na boku jako lada sprzedażowa. Wspinaczka i zabawa ćwiczą u dzieci równowagę, zręczność, siłę i koordynację. Różne możliwości ustawienia huśtawki pozwalają na używanie jej na wiele różnych sposobów w zależności od wieku i umiejętności. Podstawowa konstrukcja, proste kształty i duża ilość naturalnego drewna pozwalają na łatwe wkomponowanie tej zabawki wspinaczkowej w każde wnętrze. Jest bardzo użyteczna również dla celów terapeutycznych. W trakcie terapii czy rehabilitacji ruchowej dziecko wspinając się trenuje obustronną koordynację, wzmacnia napięcie mięśniowe i percepcję wzrokową.

Stabilna, wielofunkcyjna huśtawka wspinaczkowa z drewna, która może być również używana jako łuk wspinaczkowy
Możliwość połączenia ze ścianką wspinaczkową Przygoda dzięki identycznemu systemowi konstrukcji (12238)
Idealna do budowy jaskini, tunelu, mostu lub huśtawki.

Możliwość regulacji poziomu trudności
Świetny jako zestaw: z wzajemnie uzupełniającymi się zabawkami do ćwiczeń z linii produktów Przygoda można zbudować cały tor gimnastyczny.

Trenuje równowagę i koordynację, a jednocześnie wzmacnia wiarę we własne możliwości i podnosi samoocenę dziecka.

Wymiary: ok. 108 x 67 x 45 cm, makymalne obciążenie 50 kg

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...