Wczytuję dane...

Drabinka wielofunkcyjna Przygoda

Model:  2271/12238
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
20 szt.
998,00 PLN*
* z podatkiem VAT

-   Stabilny, wielofunkcyjny trójkąt wspinaczkowy wykonany z drewna
-   Wiele możliwości montażu

Szczególnie praktyczny przy budowie jaskiń, tuneli, mostów i domów

- Poziom trudności może być indywidualnie regulowany

- Świetny jako zestaw: z wzajemnie uzupełniającymi się zabawkami do ćwiczeń z linii "Przygoda" można zbudować cały tor gimnastyczny

- Ćwiczy równowagę i koordynację, a jednocześnie w zabawny sposób wzmacnia wiarę we własne możliwości
- Nadaje się również do celów terapeutycznych

- Prosty design i kształty oraz duża ilość naturalnego drewna łatwo wkomponują się w każdy salon lub pokój dziecięcy
   można połączyć z huśtawką wspinaczkową "Adventure" dzięki identycznemu systemowi konstrukcyjnemu

Ten trójkąt wspinaczkowy to prawdziwy hit wśród zabawek do ćwiczeń, który nie stawia granic dla kreatywności młodych adeptów wspinaczki! Nawet młodsze dzieci mogą używać trójkąta do pierwszych prób wstawania, podczas gdy starsze mogą wspinać się po szczeblach i budować dodatkowe jaskinie, tunele, mosty i domy. I to jest praktyczne: po zakończeniu zabawy trójkąt można schować w sposób oszczędzający miejsce!
Może być używany pojedynczo lub jako część kreatywnego toru przeszkód złożonego z zabawek do ćwiczeń z linii produktów "Adventure". Podczas wspinaczki i zabawy w bezpiecznym otoczeniu w domu, nawet młodsze dzieci mogą trenować równowagę, zręczność, siłę i koordynację. Różne możliwości ustawienia trójkąta pozwalają na wykorzystanie go na różne sposoby w zależności od wieku i umiejętności dzieci. Podstawowa konstrukcja, proste kształty i duża ilość naturalnego drewna pozwalają na łatwe wkomponowanie tego trójkąta w każdą przestrzeń salonu lub przedszkola! Nadaje się również do celów terapeutycznych!
Zabawki do ćwiczeń to produkty absolutnie trendy i należą do każdego asortymentu zabawek do aktywności ruchowej i ćwiczeń. Trójkąt wspinaczkowy doskonale komponuje się z innymi produktami z linii "Adventure".

Wymiary: ok. 78 x 67 x 60 cm, maksymalne obciążenie 50 kg

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...