Wczytuję dane...

Deskorolka platforma na kółkach dla dzieci

Model:  2264/12244
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
3 szt.
197,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Drewniana deska do jazdy na rolkach zapewnia mnóstwo zabawy ruchowej, która jest obietnicą szybkiej jazdy i różnorodnych pomysłów na zabawę. Siedząc, klęcząc lub leżąc - stabilna, odporna na przechyły deska do jazdy na rolkach zapewnia każdą zabawę, a przy okazji ćwiczy siłę fizyczną i równowagę. Kółka linowe, które można szybko i łatwo obracać również w poziomie, umożliwiają szybką zmianę kierunku jazdy. Boczne wgłębienia na uchwytach zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo! Gumowane rolki zapewniają cichą, chroniącą podłogę jazdę.
Otwór i otwory w uchwytach umożliwiają również przymocowanie liny i ciągnięcie rollboardu. Tablica ta może być używana samodzielnie lub jako część całego toru z innymi zabawkami do ćwiczeń z linii "Adventure". Prosty design i kształty oraz duża ilość naturalnego drewna łatwo wkomponują się w każdy pokój dzienny lub pokój dziecięcy. Nadają się również do celów terapeutycznych!
Zabawki do ćwiczeń są absolutnie modne i znajdują się w każdym asortymencie zabawek ruchowych i do ćwiczeń. Tablica na kółkach świetnie komponuje się z innymi produktami z linii "Adventure"!

Atuty produktu:

   - Solidna drewniana deska na kółkach, która może być używana w pozycji siedzącej, klęczącej lub leżącej
   -  Z rolkami prowadzącymi do szybkich skrętów
   - Wgłębienia na uchwytach do ochrony rąk podczas trzymania się
   -  Z otworem do zamocowania liny
   -  Ćwiczy równowagę, siłę i wytrzymałość
   -  Wykończone gumą kółka zapewniają cichą, chroniącą podłogę jazdę

Wymiary: 44 x 29 x 8.5 cm
Wiek: 3+

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...