Wczytuję dane...

Deska równoważna Wieloryb do balansowania 2 szt.

Model:  2213/KP1005
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
12 szt.
949,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Jak wieloryb pływający w morzu...
Pływać albo lewo-prawo lub przód-tył swobodnie-szczęśliwie.

Dzieci mogą siedzieć lub stać na Whally Board, aby trenować swoją równowagę i stymulować zmysły. Zainspirowana skaczącą rybką, Whally Board firmy Weplay ma fakturę z falami i bąbelkami na powierzchni, aby zapewnić dzieciom dotykowe bodźce do stóp i zainspirować wyobraźnię rybki swobodnie przemieszczającej się w wodzie. Ta ergonamiczna deska do balansowania jest zaprojektowana dla małych dzieci, które mogą na niej siedzieć lub stać, aby bawić się w balansowanie na skale.

Rowkowane fale projekt na plecach może zapobiec palec trapping urazów. Faliste podstawy 3D nie tylko oferują dzieciom urozmaiconą zabawę podczas chybotania się na Weplay Whally Board, ale także sprawiają, że balansowanie staje się większym wyzwaniem niż zwykle!

Granie na górnej stronie Weplay Whally Board pozwala dzieciom ćwiczyć umiejętności balansowania poprzez kontrolę tułowia i wzmacnia ich koordynację ruchową. Faliste podstawy Weplay Whally Board w 3D dają efekt uderzania podczas kołysania, co pomaga rozwijać zmysły dotykowe dzieci. Kołysanie w lewo i w prawo lub w przód i w tył może zapewnić dzieciom stymulację przedsionkową i wzmocnić rozwój ich równowagi. Weplay Whally Boards może zamienić się w kreatywny tor do stąpania i pomóc w aktywizacji motoryki adaptacyjnej dzieci i umiejętności reagowania obronnego.

Max. obciążenie 60 kg.

Materiał: PE
Wymiary: 62 x 39,5 x 17 cm
Ograniczenia wiekowe: 1,5 roku i więcej

Polecamy