Wczytuję dane...

Stragan wielofunkcyjny

Model:  2176/11436
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
11 szt.
1447,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Sklep z zabawkami, kiosk i stoisko z przekąskami, stoisko targowe, kuchnia lub kawiarnia? Ten duży, nowoczesny stragan targowy ze zdejmowaną pokrywą to prawdziwy multitalent, który w jednej chwili może zmienić swoją funkcję. Elastyczne moduły otwierają niezliczone możliwości zabawy i mogą być ustawione w dowolnym miejscu, aby dopasować się do każdej przestrzeni i pomysłu na zabawę. Dołączone akcesoria i obszar skanowania, w tym wyświetlacz i taśma kasowa, dwa kosze z cenami, tablica kredowa z ofertami specjalnymi, kran, ekspres do kawy, zlew/kasa, miejsce do grillowania/gorąca płyta/pasa kasowa i piekarnik/lodówka spełnią wszystkie życzenia! Poszycie markizy może się różnić.
Ten sklep z zabawkami oferuje mnóstwo miejsca dla kilkorga dzieci jednocześnie! Poprzez naśladowanie codziennych sytuacji, nauka poprzez zabawę jest tutaj na pierwszym planie, ponieważ role sprzedawcy i klienta lub gotowanie uczą dobrych interakcji społecznych. Po zabawie poszczególne elementy można zepchnąć razem, aby zaoszczędzić miejsce. To prawdziwa klasyka odgrywania ról w nowoczesnym, prostym i skandynawskim stylu!
To prawdziwy must-have w modnym wzornictwie, który jest świetnym dodatkiem do Twojego asortymentu do gier fabularnych. Zestawy do zabawy z serii "świeże" artykuły spożywcze są idealnymi dodatkami do tego sklepu, który oferuje dużo miejsca do przechowywania różnych akcesoriów.

Wymiary: 106 x 40 x 106 cm, wysokość blatu 60 cm

Polecamy