Wczytuję dane...

Gra Sudoku dla dzieci kolory diamenty

Model:  2173/190030
średnia: 0.0  ocen: 0
Ten produkt nie ma jeszcze ocen
Produkt dostępny!
10 szt.
{|p|}{|span style="font-size: 10pt; font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif;"|}Sudoku to popularna gra logiczna, która polega na uzupełnieniu pustych pól w siatce liczbami od 1 do 9 tak, aby każda liczba występowała tylko raz w każdym
197,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Sudoku z płytkami z klejnotami w siatce 6 x 6. Zasady gry: płytki należy ułożyć w taki sposób, aby w każdym rzędzie, w każdej linii i w każdym kwadracie 2 x 3, każdy kolor pojawił się tylko raz.

Gra rozwija koncentrację, wytrwałość, logiczne i strategiczne myślenie, rozróżnianie kolorów i percepcję wzrokową

Zawartość/Materiał: Ramka, folia z siatką, 36 drewnianych kamieni z plastikowymi kolorowymi szkiełkami - diamentami, instrukcja gry.
Wymiary: drewniana ramka 24 x 24 cm, kamień z klejnotem ok. 3 x 3 cm

Wiek graczy: 4 lata+

Sudoku w oryginale to popularna zabawka logiczna, która polega na wypełnieniu siatki 9x9 liczbami od 1 do 9, tak aby każda kolumna, każdy wiersz i każde kwadratowe podregiony o wymiarach 3x3 zawierały liczby od 1 do 9 bez powtórzeń.

Istnieje wiele wariantów gry, ale zazwyczaj na początku gracze otrzymują częściowo wypełnioną siatkę i muszą uzupełnić brakujące liczby.

Sudoku jest nie tylko świetną zabawą, ale również pomaga rozwijać umiejętności logicznego myślenia oraz koncentracji uwagi. Sudoku może być rozwiązywane przez jedną osobę lub przez grupę ludzi, którzy wspólnie pracują nad rozwiązaniem zagadki.

Sudoku to także popularna gra w wersji online lub na urządzeniach mobilnych, która umożliwia rozwiązywanie różnych poziomów trudności oraz rywalizację z innymi graczami.

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...