Wczytuję dane...

Puzzle (116)

strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Puzzle jako zabawka edukacyjna o wysokiej użyteczności dla dzieci

  W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór puzzli: począwszy od najprostszych drewnianych po bardziej skomplikowane dla starszych dzieci. Puzzle stymulują myślenie, prawidłowe spostrzeganie i analizę wzrokową.

  Puzzle w ofercie naszego sklepu charakteryzują się estetyką i użytecznością dla dzieci. Liczne motywy puzzli, a także wysoka jakość ich wykonania sprawia, że każdy znajduje coś najbardziej odpowiedniego dla swojego dziecka. W trakcie swobodnej zabawy puzzlami dziecko uczy się dobierania wzrokowego, łączenia w pary, logicznego myślenia, a także rozwija komunikację z drugą osobą. Puzzle pozytywnie wpływają też na naukę mówienia.

  Rodzaje puzzli i układanek edukacyjnych dla dzieci

  W sklepie internetowym Lidibrii znajduje się szeroka oferta puzzli drewnianych, ćwiczących logiczne myślenie, puzzli z literami i cyframi, puzzli z prostymi działaniami matematycznymi, uczące rozpoznawania kształtów i kolorów, puzzle pomagające w nauce i zrozumieniu ułamków, puzzle magnetyczne doskonałe do zabaw w podróży, puzzle dźwiękowe, puzzle i przewlekanki w jednym, puzzle – mapy, puzzle trójwymiarowe, puzzle 3 D, puzzle rozwijające inteligencję emocjonalną i społeczną, puzzle uczące stosunków przestrzennych, puzzle – historyjki obrazkowe, puzzle w zestawach, kolorowe drewniane mozaiki.

  Puzzle z naszej oferty są odpowiednie zarówno dla dzieci młodszych, jak i starszych wolniej rozwijających się. Dzieci chętnie bawią się puzzlami. Zabawa taka skłania do myślenia, próbowania i wreszcie znajdywania właściwych rozwiązań. Dziecko szybko jest w stanie zobaczyć efekt swojego działania. Dzięki temu może być z siebie zadowolone i czerpać nieograniczoną radość z zabawy.

  Starsze dzieci w zabawach puzzlami ćwiczą spostrzeganie wzrokowe oraz poprawiają koncentrację uwagi. Są to umiejętności, które intensywnie wykorzystywane są w późniejszej nauce szkolnej. Czynności pisania i czytania angażują bowiem procesy wzrokowe, grafomotoryczne oraz zdolność do skupiania uwagi.

  W sklepie lidibrii znajduje się szeroki wybór puzzli drewnianych oraz plastikowych. Puzzle wykonane z tworzywa łatwo utrzymać w czystości. Dostępne są puzzle takich marek jak: Miniland, Goki, Small Foot Design. Nasze puzzle charakteryzują się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnością dla dzieci.