Wczytuję dane...

PRZEDSZKOLE (573)

strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Zabawki dla przedszkola

  Zabawki to podstawowy i niezbędny element wyposażenia przedszkola. Nie ma przedszkola bez zabawek. Z tego między innymi powodu dzieci tak chętnie uczęszczają do przedszkola, bo mają tam dostęp do szerokiej gamy różnych zabawek, innych od tych, które są w ich domu.

  W każdym przedszkolu powinny znaleźć się takie zabawki jak: samochody, garaż dla samochodów, domek dla lalek, lalki, wózki dla lalek, kuchnia do zabawy, garnki i naczynia do zabawy, tor kulkowy, kulodrom, a także zabawki edukacyjne jak: sortery, klocki: plastikowe, drewniane, magnetyczne, klocki jeżyki, układanki drewniane, układanki pinezki dla dzieci, wieże piramidy do układania, przebjanki, nawlekanki, puzzle obrazkowe, układanki cyfrowe, układanki literowe.

  Zabawy przedszkolaków

  Dzieci spędzają w przedszkolu większość swojego dnia. Zabawa jest podstawowym działaniem i zadaniem przedszkolaka. Od tego czym i jak się bawi zależeć będzie rozwój funkcji intelektualnych (mowy i myślenia), społecznych i emocjonalnych. Dzieci w grupie przedszkolnej potrafią bawić się już wspólnie, rozdzielając pomiędzy siebie role w zabawie. Wykorzystują różne zabawki do odgrywania przypisanych sobie ról. Przedmioty pozwalają im na nieograniczone wykorzystanie wyobraźni.

  Klocki i gry dla dzieci przedszkolnych

  Niezbędne we wczesnej edukacji dziecięcej. Zachęcają dzieci do działania, motywują do rozwiązywania problemów, trenują uważność i przyczyniają się do bardziej efektywnej pracy nauczyciela. Uatrakcyjniają prowadzone zajęcia w grupie przedszkolnej. Wydobywają radość i entuzjazm oraz naturalną ciekawość i umiejętność koncentracji uwagi dzieci w wieku przedszkolnym.

  Kreatywne zabawki dla dzieci przedszkolnych

  W przedszkolu sprawdzą się zabawki rozwijające kreatywne myślenie takie jak, układanki pinezki do tworzenia obrazków, masy do lepienia, ciastolina, farby do malowania palcami, piaskownice z piaskiem, ciekawe klocki czy też tablica do wyszywania wzorów.